Naše láska, berušák a neuvěřitelný parťák, Bonjourek...odešel mezi hvězdičky do nebe ...

Jeho první výstava se ihned stala famózní a ten aplaus  jak mu všichni včetně rozhodčích tleskali

se nedá zapomenout, byli jsme tak šťastní a hrdí na kluka z naší chovatelské stanice,

který hned napoprvé exceloval na fotce s neuvěřitelným množstvím pohárů...připadalo nám to jako sen

------------------

Smutná událost se stala... ke konci roku 2019 kdy nás opustil náš milovaný Bonjour...

Bonjour od Černé Sabinky…….odešla legenda, přes duhový most do psího nebíčka, pejsek, který se dle slov pana rozhodčího Stanovského rodí jednou za 100 let. Jak řekl, ta povaha, ten exteriér-dokonalost sama!!! Úžasný pohyb, rovná záda, prostě přenádherný jedinec! Ano, měl pravdu, Bonjour byl víc než dokonalý, miloval lidi, děti, zvířata a zároveň dokázal být úspěšný v loveckých zkouškách a na poli výstavním ani nemluvě.  Šampión Šampiónů, šampión VDH,SK, DTK, AT, Grand šampióna  nejúspěšnější  pes roku 2008, 2009 ze všech plemen FCI, vítěz střední a východní Evropy, Evropský vítěz a další ocenění, která zde ani nelze všechna vyjmenovat. Dokladují to získaná ocenění,  uvedená na jeho stránce, zde která získal v neskutečně krátké době za 3 a ¾ roku! Kam přišel, tam vítězil. Přesto dokázal odejít z výstavního dění včas, na vrcholu slávy neporažen, jako vítěz IV.FCI skupiny a nakonec i jako celkový BIS  vítěz na závěr a to v mladém věku necelých 4 let!

Byla to naše láska na první pohled, nelituji, že jsem si k fenkám ponechala takové velké štěstíčko. Jeho bezbřehá láska, oddanost a povaha, ta byla mimořádná a výjimečná. Jsme velice pyšní a hrdí, že se narodil právě v naší chovatelské stanici od Černé Sabinky.

Geny zdědil asi nejvíc svému dědečkovi (slavný Winner della Canterana )povaha úžasňácká a stejně tak jako jeho dědeček i otec Dingo, dožil se Bonjourek naprosto totožného věku 13ti let.

Nikdy nezapomeneme na den, kdy přišel na svět, kdy jsme jej drželi poprvé v ruce a pomáhali jemu i jeho sourozencům Beauty a Belle Vie na svět. Byl členem naší rodiny, parťák do nepohody, byl neuvěřitelně milý a hodný, ale i neskutečně vynalézavý. Bylo to naše sluníčko, naše láska. A asi bylo předurčeno, že ač bylo v prosinci ošklivé počasí, jako zázrakem v den jeho skonu mu na cestu svítilo sluníčko, jako by pro něj mělo přijít jaro s novým začátkem, jen přejít  duhový most…

Na poslední cestě, jsme při naší lásce stáli já i můj muž, nedokázali bychom jej nechat jít tu poslední cestu samotného. Byl naše druhé „já“ a vím že se cítil u nás v bezpečí a že nás bezmezně miloval. Pro nás nadlidský výkon…

Posíláme tam nahoru neskutečné množství pusinek naší lásce veliké, víme, že na nás budeš čekat, stejně tak jak jsi to dělal i za svého života tady na zemi…. Chybíš nám a  konce našich životů se na tom nic nezmění, máme Tě vrytého do  srdíčka!!!

 DĚKUJEME a líbáme na dálku naší velikou lásečku ♥♥♥

Se svojí sestrou Belle Vie