Belle Vie od Černé Sabinky

Nastal smutný den, do nebíčka nám odešla naše srdeční láska Belle Vie alias Eliška. Dcera slavné Annie Winnie od černé Sabinky, vnučka Winnera della Canterana a sestra legendy Bonjoura od Černé Sabinky.

Její srdíčko dotlouklo poslední březnový den roku 2021., ve věku 14 a 1/2 roku. Byla duší a srdcem smečky a již po odchodu svojí babičky Gersinky, začla smutnit. V roce 2019 po skonu jejího bratra Bonjourka se vše jen umocnilo. Deset měsíců po odchodu bratra, odešla do nebíčka i jejich maminka Annička a Eliška se vydala za 6 měsíců od jejího skonu na cestu za svojí smečkou - do nebíčka.

Milovala honěnou s míčem, vítání smečky, rituál, pusinkování všech členů psí i lidské smečky, který nemohla vynechat vždy po návratu domů. Bellvinka byla neuvěřitelně chytrá a mazaná a to byl znak u všech našich psích lásek, které jsme přivedli na tento svět. Eliška byla navíc taková malá šéfová s velkým srdíčkem, sluníčko, které nám pomáhalo žít.

Milovaná Eliško, velmi nám chybíš, ty i Gersinka, Bonjourek, Annička... darovali jste nám to, co se nedá koupit...lásku a věrnost!

Darwinek si stýská, narodil se do bandy lumpíků a nyní se učí žít sám...

Líbáme Tě na čumáček, lásko milovaná! S páníčkem každý večer vyhlížíme na nebi všechny naše hvězdičky!!!

Navždy budete v našich srdcích, nikdy nezapomeneme na vaši lásku a štěstí, které jste nám dávali !!!!

Děkujeme a až nastane ten náš čas, zase se sejdeme tam nahoře a víme, že uvítací ceremoniál bude překrásný...

Líbáme všechny naše lásky!!!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥