Další smutná událost nás zase potkala 1.10.2020

  nás opustila milovaná láska Annička …odebrala se do nebíčka ve věku nedožitých 17ti let. Annie Winnie od Černé Sabinky…….dcera slavného Winnera dela Canterany a maminka Bonjoura, Belle Vie a Beauty, Darwinka a Dandieho.

 

Odletěla za svojí mamkou Gersinkou a za svým synem Bonjourem do psího nebíčka. Byla štěstíčkem které nám dodávalo sílu a velkou lásku. Porodila nám úžasné potomky a moc jí za to děkujeme, tak skvělé povahy a nezměrnou psí lásku dostali do vínku její děti a Annie na tom měla velký podíl.

 Úspěchy na poli výstavním a pracovním dokázala obrovské, několika násobná Šampiónka, Grand  šampión několika států a stejně tak šel v jejích šlépějích i syn Bonjour. Ostatně už jej jejich osrstění, mechanika pohybu a rovné hřbety byly známkou výjimečnosti, nehledě na úspěchy na poli pracovním.

Milovala capučíno… Nikdy nezapomeneme na dalekou cestu do Košic, kdy seděla s položenou hlavou na mém rameni, absolvovala výstavu a na zpáteční cestě si zase opřela hlavu a vydržela tak celou cestu  tam a zpátky, bez spánku. Její cíl bylo capučíno, které jsem měla sebou. Milovala tento nápoj tak, jako její tatínek Winner. Italka každým coulem, geny nezapřeš! Doma pak cestu dospávala několik dní.

Odešla důstojně ve věku 16 ¾ let a s plným bříškem a capučínkem na dalekou cestu. Byla tu s námi o něco déle než její maminka Gersinka, která měla také tak krásný a dlouhý život.

Děkujeme za lásku, oddanost a přítulnost, byla jsi naše první lásečka, kterou jsme si porodili v naší ch.st., od Černé Sabinky a jsme velmi pyšní a hrdí že jsme mohli být spolu na tomto pozemském světě.

Nikdy nezapomeneme a víme, že se zase někdy určitě tam nahoře sejdeme.

Děkujeme za překrásné chvíle s Tebou a s naší bandou nebeskou tam nahoře. A nám, pak sviťte na cestu k vám všem!!! Líbáme Tě na čelíčko lásko naše!!! ♥♥♥