Bonjour Junior, alias Raníček, alias Fído

...a také přišla jedna fotečka malého  Fída :-) Kluk nám roste do krásy :-)

Zdravíme majitele a chlapákovi posíláme plno pusineček!

17.06.2011

Bonjour Junior -Fído nám poslal další zprávičky z jeho domova. Honí včelky, ptáčky, ani motýl  mu neunikne, zkoumá mravence, ředkvičky i jahody na zahrádce, žížaly....no jedním slovem správný jezevčík, zjistit a prozkoumat - heslo dne ! Panička píše, že nemusí mít ani televizi, protože on ji naplňuje něčím...jakousi silou, kterou dostávala po dávkách od Fída-seniora a malý se jej dokonale snaží zastoupit....takže Raníček - Fído dodává energii....však i jemu mu zajisté chybí jeho kamarád...

...jsem trochu mokrý, ale snad mi to na kráse neubere...:-))))

   

...někdo napsal, že jsem krásný po mamince a chytrý po tatínkovi...nebo to bylo naopak?...Ne, ale psali, že mám opravdu nádherné rodiče...oba!!!...Hm, žádná novinka, ale jsem pyšný...jo a sestra Lily - to je také kus !!!  :-))))

Zatím pa, pa a líbám - no legraci si nedělám, to jsem zdědil po taťkovi Bonjourovi... prý jsem lízátko, kdyby velitelé byli bezdomovci, měli by prý o čistotu postaráno....no vida, tak to oni ještě ušetří za mýdlo, vodu a nemusí prát, takže úspora energie...hele, za to budu mít přilepšenou v krmeníčku, nebo ne? :-))) Panička od mého taťky říká, že líbání, žravost a úžasné milé a hodné povahy mají zakořeněné v rodě !!! Je to jasné, jsem  zlatý Fíďák !!!:-))))

17.05.2011

Přišla nám smutná zpráva, kamarád Bonjour Juniora - jezevčík Fído odešel ve věku 16ti let 23.4.2011 do psího nebíčka ...Bonjour Juni převzal jeho jméno a moc se snaží, aby jej dobře zastoupil...alespoň pár fotek Juniorova kamaráda...

   

...haf haf kamaráde...

10.03.2011

Přišlo psaní i od Bonjour Juniora, Fidíčka, který se má skvěle, jak napsala jeho majitelka paní Jarmila, je to malý neposlucha, malý darebáček, má vše co má mít správný jezevčík, je zdravý, neposedný, milý a kouše kde co. Paní  Jarmila již ani nepočítá jeho dokonale zoubky opracované tkaničky, které se musí neustále vyměňovat :-), ale jak už to bývá, mezi těmi, kdo milují pejsky, je mu vše odpuštěno a  odměnou za jeho lumpačinky je jeho krásný kukkuč. :-)))

...hele, to jsme si nedomluvili, pomóc, já se dusím .-))))

   

...taťko, mamko, kde jste - volám ...

   

...ano, jsem překrásný, ale příště raději poloha sed - leh - to je moje parketa...:-)))

...jó, já vím, jsem dokonalost sama...však mám  ty nejúžasnější a nejkrásnější rodiče pod sluncem...:-)

Příště zase pa-pa :-))