16.5.2009

Oblastní výstava Kutná Hora - CZ

Rozhodčí:     MVDr. Bohumil Brož - CZ

Ocenění -  Výborná 1, Vítěz mezitřídy, OBLASTNÍ VÍTĚZ !!!

Bonitace - 1a/AL/5 - pro nezasvěcené přeloženo :

 1 - oko tmavé, a - barva srsti čistě červená, A - mimořádně ušlechtilá hlava, L - ideální průběh hřbetní linie, 5 - vyrovnaná povaha.

Posudek - OH 33cm, zkus nůžkový, plnochrupá,  barva červená se slabou příměsí na sleších, standartní osrstění, hezká hlava, rovný hřbet, mechanika pohybu správná, vítězka třídy.

Dne 16.5.2009 se konala u Kutné Hory v Kačině Oblastní výstava. Naše malá odchovankyně  Cassinka se vydala se svými páníčky na svojí první výstavu. Před premiérou pilně cvičila, trénovala, a jelikož je velmi šikovná a učenlivá "žákyně" / byli jsme si jistí, že její první vystoupení zvládne naprosto dokonale  s lehkostí sobě vlastní / - což se také stalo, vyťapkala si úžasné ocenění s třešničkou na dortě - Oblastní Vítěz !!! A zároveň absolvovala i bonitaci - uchovnění, odkud si odnášela krásný bonitační kód. Jsme velmi hrdí na naše potomky, všichni  mají  krásné hlavy a v bonitaci označené : mimořádně ušlechtilá hlava - základ jim dala Gersinka. Annie předává tento gen dalším potomkům - Bonjour, Beauty, Belle. U potomků od Bonjoura je to naprosto stejné - všichni jeho děti se pyšní překrásnou hlavou a nejen tou!!!

Milá Cassinko, udělala jsi nám velikááááánskou radost a poděkování patří i Tvým velitelům !!! Nesmí chybět ani foto z události "roku" :-)